Celesi

-Bisedojne disa te cmendur ne cmendine.
-Bisedojne te gjithe pervec njerit,ai qe nuk bisedonte ishte me i cmenduri nga te gjithet.
-Pasi u moren vesh se cka ta pyesin shokun e tyre!!I afrohen shokun dhe e pyesin shokun :Shiko nese ti del prej ketu nga vrima ku fusim çelesin ne te japim cfar te duash????
-Ai mendohet,mendohet dhe thote:Pse une jam budalla??
-Ju e keni futur çelesin nga ana tjeter!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento