Category

Bjondinat

Këmisha e natës

-Vjen plaku në shtëpi dhe e gjen plakën e tij lakurq duke u endur nëpër shtëpi. -pse po hec napër shti lakuriq, -kjo është këmisha ime e re e natës…

Më Shumë

Tjeta ,si je?

Nje burre priste gruan qe po kthehej nga shtepia e nenes.Me ne fund ajo erdhi: -Tjeta ,si je?-i thote burri. -Booo,sa ftohte me pret!-i thote ajo.-Pa shiko ate burrrin se…

Më Shumë

Kali do të doja

E pyet Hasa Hysën – Po të kishe lindur edhe një herë qka kishe patur dëshirë të bëhesh ? – Kali. – E po nuk bën dy herë njësoj.

Më Shumë

Edhe një shansë!!!

U mblodhën bjondinat dhe protestonin pasi njerezit talleshin me to (me barcaleta). Kalon një burrë dhe thot : “Do ju pyes një pyetje, nëse e gjeni jeni të mëncura, nëse…

Më Shumë

Bjodina me bmw x5

Ka qen nje bjonde me bmw x5 dhe e ndalon polici dhe i thot bjondes ju lutem dokomuntat dhe bjondja ja ben por skam dokumenta me veti. Dhe ja kthen…

Më Shumë