Burri qe nuk i intereson seksi!!!

“Sandwich me djathe – 0.99 Euro; sandwich me pule – 1.50 euro; seks me dore – 20 euro.”

Pasi shikon sa para ka me vehte, burri drejtohet drejt njeres prej 3 banakiereve seksi.
– Po, thote ajo me nje buzeqeshje provokuese. Mund t’ju ndihmoj?
– Po mendoja…, thote me ze te ulet burri, ti je ajo qe ben seks me dore?
– Pooo, pergjigjet bukuroshja me nje ze jashtzakonisht sensual, une jam!

Burri vazhdon:
– mire, atehere shko laji mire duart, dhe me bej nje sandwich me djathe!

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply agon 28/12/2013 at 8:34 pm

    jeni me te kqit

  • Komento