Burri qe beson te zoti

Pas disa oresh vinte permbytja dhe nje burre hipen ne tarace. Vjen nje varke dhe i thote per ta marre por ai thote se e mbron zoti.

-Me vone vjen nje varke tjeter por prap ai ashtu thote. Per disa ore vjen helikopteri dhe i thote hajde se eshte mundesia e fundit por ai tha se e mbron zoti.
-Ne fund ai vdes dhe shkon te zoti e i thote po ti pse sme mbrojte dhe zoti i thote une te solla plot gjera por ti nuk i deshe.

Të ngjashme

Ska komente

Komento