Burri ne dyshim

Kur nje burre ka per te marre nje vendim te rendesishem.
Mbyll syte, vendos duart ne koke, degjon ndergjegjen, mendon thelle dhe me pas bertet i vendosur:
– Grua, ti si mendon cfare duhet te bejme?

Të ngjashme

Ska komente

Komento