Burri genjeshtare

Mbreme zbulova qe burri im eshte nje genjeshtar i papare.Pse cfare ndodhi ?? Erdhi vone ne shtepi dhe kur e pyeta ku ishte ,me tha qe ishte me Kadriun. ! Atehere, ku qendron problemi . Sepse me Kadriun isha une mi

Të ngjashme

Ska komente

Komento