Burrat ne parajse

Dy burra ne parajse: Njeri:Une kam vdekur i ngrire! Po ti me thuaj pak si ke vdekur? Tjetri:Une kam vdekur nga nje infarkt ne zemer nga gezimi.-Po si keshtu?-pyet ai .
-Tjetri:Po ja me thane qe gruaja po me tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen!
-Aty u gezova aq shume saqe vdiqa nga gezimi!Me inat ia kthen ky:
-Idiot perse nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento