Bjontina shtatëzënë

Hyp bjondina në autobus dhe i thotë një plakut që ishte ulur në karrike:

“Do ngrihësh që të ulet një femër shtatëzënë?”

E sheh plaku, nga koka te këmbët dhe i thotë:  “Mesa shoh une ti s’je shtatëzënë”.
Jam jam – tha bjondina- ka më shumë se 20 minuta që jam shtatzënë.

Të ngjashme

5 Komentet

 • Reply LAKU 17/11/2010 at 8:55 pm

  ihhhhhhhh veq per bjondet shkruj barcoleta

 • Reply besjana 27/03/2011 at 7:52 pm

  bjonidaa budallic e madhe

 • Reply Gjenit 30/03/2011 at 7:44 pm

  hahaha 9 muje duhet per me linde hahaha kja 20 minuta lopa

 • Reply shqipdona 23/05/2011 at 8:01 pm

  bjondinat jan krejt te krisura

 • Reply tole 15/06/2011 at 6:15 pm

  ska ma lop se bjondina

 • Komento