Bjondja dhe kafet

Nje bjonde pas shum kohe papunsie fillon pune ne nje zyre avokatie.
-Diten e par per tu treguar shume bujare me koleget e zyres shkon ne kafe te marri kafet e mengjesit per ti qerasur dhe pyet banakirin…
-Ky termusi i merr 5 kafe?po ja kthen ai..ateher me bej…2 makjato…1 te mesmedhe dy pa sheqer

Të ngjashme

Ska komente

Komento