Bjondina dhe zeshkanja ne makine

Ishin 2 vajza 1 bjonde dhe 1 zeshkane te dyja kishin hipur ne nje makine.
Zeshkanja po i jepte makines kur papritur ndalon.
E pyet bjondina: Pse e ndale?
Zeshkanja: U harxhua benzina.
Bjondina: Sa e mencur qe je ti, po te kisha qene un ne vendin tend nuk do te isha ndalur fare.

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply Tina 27/03/2014 at 6:34 pm

    palidhjeeeeeeeeeee

  • Reply alma 22/06/2015 at 2:26 pm

    🙂 🙁 hahahahahahahahahahahahahhaha

  • Komento