Bjodina me bmw x5

Ka qen nje bjonde me bmw x5 dhe e ndalon polici dhe i thot bjondes ju lutem dokomuntat dhe bjondja ja ben por skam dokumenta me veti.
Dhe ja kthen policit prit se te jap dicka tjeter dhe bjondja fillon tuj ulur pantallonat dhe polici ja ben leje krejt pash zotin se spom bajn pantallonat tuaja.

Të ngjashme

Ska komente

Komento