Biondia misterioze

Pa pritur sheh nje bionde, shume simpatike qe po i buzeqeshte. I afrohet dhe e pyet:

– Ma falni, njihemi, mos jemi takuar diku?

– Po, thote ajo, me duket se jeni babai i njerit prej kalamajve te mij.

– Mos, ti duhet te jesh ajo vajza qe bera seks para martese, mbi tavolinen e lokalit, ku te gjithe shoket te dehur duartrokisnin dhe ajo shoqja jote me fshikullonte prapanicen.

– E vrenjtur ne fytyre biondia i pergjigjet:- Une jam mesuesja e djalit tend.

Të ngjashme

Ska komente

Komento