Biçikleta

Takohen dy shokë dhe njëri i thotë tjetrit:

-Ku e gjete këtë biçikletë kaq të bukur?

I thotë tjetri:

-Kur po kthehesha dje në shtëpi një bukuroshe u ndal para meje, u zhvesh, dhe ashtu nudo më tha:

-Merr çfarë të duash nga unë!

Une i hipa biçikletës e ika…

-Mirë ke bërë, se me siguri rrobat do të rrinin shumë të ngushta.

Të ngjashme

Ska komente

Komento