Berlusconi dhe femija

Berluskoni sihte ne nje udhetim ne lumin Nil. Bie ne lum dhe nje djal i vogel e ndihmon te dale. Berluskoni per ta falenderuar e pyet cfare deshiron si shperblim?

Femija i kthehet e i thote nje pale kepuce sepse jam i varfer e nuk kam.

Berluskoni i thote ok do ti dergoj sapo te kthehem ne itali dhe e pyet per numrin e kembes, femija i thot 42 e kam, e pyet berluskoni i cuditur po pse ti kaq i vogel me numrin 42?

Femija i thote: Do ta kem kur te me vijne kepucet.

Të ngjashme

Ska komente

Komento