Berisha Rrezohet

-Duke ecur mbi nje ure, Berisha rreshqet dhe bie ne uje,
-2 femije, qe ishin duke notuar, u zhyten dhe e nxoren ate ne breg.
-Bravo çuna! Ju thot Sala tani qe me nxoret, kerkoni çfare te doni se ju ndihmoj
-I pari fëmij tha, un dua një kallam peshku për të shpëtuar njerzit që bin nga ura.
-I dyti fëmij tha, un dua një karroc invalidi se do të më thejn babi kurrizin sepse të shpëtova ty !!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento