Berberi

-Nje berber llafazan I thote nje klienti te zakonshem:
– A e more vesh ne 2 janar do te ngordhin te gjitha kafshet e botes dhe ne 4 janar do vdesin te gjithe njerzit?
-Oh fatkeqsi thote klienti po me 3 janar kush do me rruaj mua?

Të ngjashme

Ska komente

Komento