Basha me Berishen

Basha me Berishen kishin vajtur per kampexh ne Jal.
Pasi bejne muhabet per bashkin e Tiranes i ze pak dremitja dhe kur zgjohet Berisha i thote Bashes.
-O Luli o Luli
-Po Sal
-e shikon henen si top qe ndricon ne qiell?
-po Sal
-cfare dmth kjo?
-qe neser eshte kohe me diell, mund te prishim pallatet?
-jo mor pall, dmth qe Edvini na ka vjedhur cadren

Të ngjashme

Ska komente

Komento