Babai im eshte “frikacak”

Te gjithe nxenesit, kush me shume e kush me pak filluan te lavderojne baballaret e dashur. Nje nxenes, rrinte i merzitur dhe nuk fliste fare. Mesuesja e sheh dhe e pyet:

Po ti a ke dicka per te thene per babin tend te dashur?

Djali i skuqur ne fytyre cohet dhe thote:

Cfare te them o mesuese, babi im eshte frikacak, ai, sa here mami eshte turni i trete, shkon dhe flen me komshien….

Të ngjashme

Ska komente

Komento