Babai frikacak

3 femije po mundoheshin ti tregonin njeri tjetrit se kush e kishte babain me trim

U hodh i pari..babi im eshte trim i madh ai iken ne mes te pyllit naten dhe kthehet perseri pa pasur frik nga ujqerit ..

Thot i dyti ..babi im vete naten te varrezat dhe nuk ka frike..

Djali i trete uli koken dhe nuk po fliste …po babi jote i thone ata eshte frikacak??Po tha ai ..kur iken mami turni i trete ai shkon te fleje tek komshija..!!!

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply tole 15/06/2011 at 6:16 pm

    I 3 PASKA BABEN MA TRIM HUHUHHUHUUHUH

  • Komento