Babai dhe i biri

Babai ia kontrollon detyrat djalit,i zemruar nga moskujdesi i te birit i thote:ne moshen tende,Xhorxh Washington ka qene nxenesi me i mir ne klase!
-Ashtu eshte babi por ne moshen tende ai ishte kryetar i Shteteve Te Bashkuara te Amerikes.

Të ngjashme

Ska komente

Komento