Baba dhe Biri +18

Nje nate djali e sheh baben e vet tu ja ** te emen dhe e pyet baban:
– Cka je tu be o babe? babai pergjigjet:
– Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe.
Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet:
– Qka je more tu i bo gjyshes o pis? – djali thote:
– Po gjyshja u anku se i dhem krejt trupi!

Të ngjashme

Ska komente

Komento