Avioni ne renie e siper

– Pse bertisni? Pse beheni nervoze? Dakord, u drodh disa here… Nje boshllek ajri i zakonshem. Nje zone me turbulenca… Ndodh…Mjaft tani, te qetesohemi. Gjithcka eshte mire? U qetesuat? Ok, po shkoj te qetesoj dhe pasagjeret tani!

Të ngjashme

Ska komente

Komento