Autokombanja

-Duke pare televizor i thote burri gruas, hajde moj grua shikoje kete vajze ne televizor si eshte si kukull, jo ti qe me je bere si Autokombanje.
-Gruaja e shikoi dhe nuk foli, ne darke ne krevat ai e therriste grua kthehu moj, ajo hic, kthehu moj, ajo hic, kthehu se po beja shaka.
-Ik ore burre se nuk e ndez Autokombanjen une per nje kalli miser

Të ngjashme

Ska komente

Komento