Autokombaja

Kthehet burri nga puna i lodhur edhe shtrihet ne shtrat. I afrohet gruaja duke u perkedhelur dhe i kerkon seks.
– Ik moj dreq se e ke si autokombajne, i thote burri.
Te nesermen kur vjen burri nga puna ishte ne qejf. I afrohet gruas duke e perkedhelur dhe i thote.
– Hajde shpirt ta bojm nje here.
– Ik ore pirdhu, i thote ajo. Nuk e ndez une autokombajnen per nje kalli!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento