Ashensori

Dalin për të shëtitur atë e bir kur papritur ndalen para një pallati dhe shohin për herë të parë në jetën e tyre një ashensor. Aty hyn një plakë dhe pas pak del vajzë e re, bionde dhe seksi sa nuk bëhet më. Babë e bir e shohin me gojëhapur:
-Prit këtu djalë sa të shkoj të marr nënën tënde… – i thotë ai të birit.

Të ngjashme

Ska komente

Komento