Arsyetimi i nxenesit

Del gjyshi dhe e therret benin nga dritarja:
-beni mor beni hajde futu shpejt ne shpi se po kalon mesuesja jote e te shef duke luajtur,a i ke thene qe do mungoj se jam i semur.
-jo jo gjyshi futu ti shpejt mbrenda se i kam thene se me vdiq gjyshi.

Të ngjashme

Ska komente

Komento