Apokalipsi ne mediat tona

-Top-Channel: Pas tre ditesh Sali Berisha nuk do te jete me kryeminister. Strategjia e opozites rezultoi e suksesshme

 -Klan: Fale punes se qeverise Apokalipsi i gjen shqiptaret me me shume rruge te shtruara, me me shume ujsejllesa dhe me te pasur
-News24: Ndiqni live 24 ore ne 24 Apokalipsin. Ku shkon? Si e presin njerezit? Dhe plot intervista me qytetaret.
-Vizion+: Femija i vogel u dogj i gjalle dhe tani nuk do te kete mundesi, si gjithe shoket e tij, te shikoje Apokalipsin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento