Akullorja

-Nje xhaje, pasi priti gati nje ore ne radhe, per te blere nje akullore,me ne fund i vjen radhe.blen akulloren, paguan leket, dhe niset telargohet i gezuar qe bleu akulloren !
-Sapo e lepin akulloren, i kthehet shiteses, i inatosur!
-Po ti moj putane e mutit,me pe mua se jam xhaje,dhe ma dhe akulloren te ftohte akull !!!…

Të ngjashme

Ska komente

Komento