Ajo qe s’duket.

Vdes njeri si gjithe te tjeret, dhe vete ne purgator. Aty e pyesin se ku do qe te shkoje ne parajse, apo ne ferr. Per kete arsye, i tregojne djalit dy filmime. Filmimi i pare ishte per parajsen, ku kishte engjej me harpa, te tjere qe shetisnin te lumtur.. etj. Tek filmimi i dyte, per ferrin, tregoheshin vajza lakuriq, lloj lloj orgjirash etj… Pa hezitur fare, djali i ngazellyer zgjedh te shkoje ne Ferr. Kur mberrin aty, shikon vetem zjarr… Jo femra te bukura lakuriq, por plaka te shemtuara me kamzhike. Kur pyet verdalle, se perse ishte aq ndryshe nga filmimi, ata i thone:
-Hehe, po ai ishte versioni DEMO!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento