Ajo dhe ai per xhelozin

Ajo : Cfare eshte xhelozia ? Ai : kur me sheh mua me dy femra , duke ecur ne rruge…..
Ajo : Domethen edhe une po te jem me dy meshkuj….?!
Ai : ZEMER MOS NGATERRO XHELOZINE ME DAJAKUN.

Të ngjashme

Ska komente

Komento