Ai dhe ajo

Ajo : Shpirt me duket vetja shume e shendoshe, e shemtuar dhe e plakur. T’lutem me bej nje kompliment.
Ai : Zemer ke shikim shume te mire…

Të ngjashme

2 Komentet

  • Reply Do shkoj ne shtepi !!! 19/02/2018 at 7:10 pm

    (Ishin dy shok njeri u quajt Albert kurse tjetri Andi , ata po ecin ne pyll dhe papritmas ran ne nje grop ata mbeten aty 5 hor dhe nuk mundeshin te dilnin jasht ) Dhe Alberti i tha Andit : nese nuk dalim edhe 5 minuta une do shkoj ne shtepi!.

  • Reply OniYt 23/01/2019 at 2:32 pm

    Bjondina eka pas ni provim edhe sdudjojke jasht ne aborr edhe kur e ka kry provimin i ka thon ni shoqe ku ki sdutjue ajo i thot jasht

  • Komento