Ah sikur te kishe hapur frigoriferin!!

Dy burra ne parajse flasin midis tyre:
Njeri:- une kam vdekur i ngrire!Po ti me thaj pak si ke vdekur?
Tjetri:-une kam vdekur nga nje infrakt ne zemer nga gezimi….
Njeri:-po si keshtu?
Tjetri:-po me thane qe gruaja po me tradhetonte me nje tjeter dhe une me vrap duke ngjitur shkallet me shume ankth,hap deren dhe shoh gruan qe po fshinte me fshesen me korent!Aty u gezova aq shume sa vdiqa nga gezimi!
Njeri:-idiot!! perse nuk e hape frigoriferin keshtu shpetonim te dy???

Të ngjashme

Ska komente

Komento