A mbetesh me barre?

Nje vajze e vogel 6 vjece e pyet te jemen
– Mami mbetesh me barre 6 vjec?
-E ema i kthehet dhe i thote,jo po mos te degjoj te thuash me keshtu gjerash se ti je e vogel akoma.
-Mire mami me fal i thote vajza dhe largohet duke thene
-Ufff… gjysma e te keqes…

Të ngjashme

Ska komente

Komento