80 vjecari tek doktori

Shkon nje plak 80 vjecar tek doktori dhe i thote:
-Doktor, gruaja ime 25 vjecare eshte shtatezene, cfare mendimi ke ?
Doktori: Me lejoni t’ju tregoj nje histori… : “Shkon nje burre per gjah,ne vend te armeve kishte marr nje cader, arrin ne xhungel dhe aty perpara i del nje luan ky i gjuan me cader, bammm dhe luani bie pertok i vdekur…”
Plaku: Kjo eshte e pamundur, dikush tjeter duhet ta kete qelluar luanin…..
Doktori: Pikerisht pra..

Të ngjashme

Ska komente

Komento