50 euro

Nje dite kthehet burri nga puna dhe i thote gruas: – Dua te beje seks!
Gruaja ia kthene: – Jame shume e lodhur dhe nuk mundem, po ja 50 euro dhe dil bej seks me dike tjeter ne hotel.
Burri del dhe ne rruge takon motren e gruas, ajo e pyet ku po shkonte dhe ai i tregone se gruaja nuk ishte ne qejf per te bere seks dhe i dha 50 euro qe te dilte ne hotel per te bere seks me dike tjeter.

Motra e gruas i tha: – Po mire mi jep 50 euro mua e bejme seks bashke!

Ky pranone dhe kur kthehet ne shtepi, gruaja e pyet: – Hajd, me trego me ke ishe ne hotel?

Burri i thote: – s’po te tregoje se do me hidherohesh.

Gruaja i thote: – Jo, jo, nuk hidherohem, por me trego!

Burri i thote: – Isha me motren tende.

Gruaja i thote: – Sa te mori?

Burri i thote: – 50 euro!

– E poshtra – thote ajo – Une, burrit te saje, asnje cent s’ia marre!

Të ngjashme

Ska komente

Komento