3 shofere maunesh

Takohen 3 shofere maunesh dhe po tregonin se cfare kishin pesuar se ishin te tre te demtuar i pari une mbas 1 muaj e gjysem udhetimesh ne per europe shkoj ne shtepi e shikoj gruan e shtri ne krevat eh mbas 2 oresh seks ngrihem fut doren ne pantallona nxjerr 30 euro dhe i le ne komodine harrova qe isha me gruan time isha mesuar keto 1 muaj e gjysem te paguaja per seks….me filloi te me godase gruaja me cfare te gjente i dyti eh mire ti po une shkoj mbas dy muajsh ne shtepi shikoj gruan fillojme te bejme seks mbas 1 ore fut doren ne xhup nxjerr 20 euro dhe i le ne komodine i merr gruaja dhe me kthen 5 euro mbrapa e u zume me berri cope i futa aman nje dru te mire…i treti eh ju skeni gje shikomni mua kam nje kembe dhe nje dore te thyer….shkova ne shtepi mbas nje udhetimi te gjate ne amerike kisha kohe pa bere dhe seks sa shikoj gruan fillojme mbas ndonje ore ngrihem fut doren ne xhakete kur bje zilja e deres…..Shpejt me thret gruaja me erdhi burri dhe une idioti u hodha nga kati i dyte i pallatit……..

Të ngjashme

Ska komente

Komento