3 her ne kembe…

Ishte nje goce qe e bente me lek…cmimet i kishte…10mij lek ne kembe,20mij ne dysheme,30moj ne krevat…e mir i vjen i pari dhe e bejen ne kembe…i vjen i 2 edhe ky ne kembe e ben..vjen i 3 edhe ky ne kembe,vjen nje tj edhe ky ne kembe.vjen nje tjeter dhe e pyet per cmimin se sa e kishte.

Të ngjashme

Ska komente

Komento