2 shkenctar dhe 1 shqiptar

2 shkenctar dhe 1 shqiptar po tregonin teknologjine per te kontrolluar tradhetine bashkshortore.I pari thoshte
-kemi shpikur kte kameren qe vendoset pa e vene re ne cdo rrobe dhe zbulon cdo detajtjetri tha
– un per te zbuluar se me tradheton gruaja shpika nje mikrorobot qe njeh parfumet e burrave te tjeri treti tha
-po ju jeni budallenj more gjith ato shpenzime per kot gje…ja si zbulohet me ke te tradheton gruaja:d
he del ne ballkon dhe i flet komshijes nga ballkoni
-he mi k—e po hap rrobat eee
-un k—e???po k—e eshte gruaja jote qe ka shku me bashkimin me skenderin me ritvanin e gjysmen e lagjes.

Të ngjashme

Ska komente

Komento