Zotria dhe Kamarieri

Publikuar më 18/03/2017

-Kamarier a munesh pak me ardhë qëtu,
-Po Zotri meniher,
-Provoe pak qët Sup,
-Spaska lug more.
-Me pas lug stkisha thirr ty o Gllup,shko sillma ni lugë.

Të ngjashme

Ska komente

Komento