Tag

Gruaja

Shokët dhe gruaja

Publikuar më 14/08/2014

Bisedojnë dy shokë: A të ka rënë në sy, Musa, se gruaja ime flet gjithmonë me zë të ulët kur tregon diçka? – Po si jo more, po a s’e…

Më Shumë

Këshilla e mjekut

Publikuar më 02/08/2014

– Që të përmirësohesh, duhet të ndërrosh komplet mënyrën e jetesës: të lësh duhanin, alkolin… – Lëre, e mora vesh. E paske rregulluar me gruan time.

Më Shumë

Gruaja

Publikuar më 14/06/2014

Gruaja shumë e alarmuar nga zhurma që bën burri i dehur, kur u kthye në shtëpi, u ngrit, mori një shkop në dorë dhe kur burri përballet me të i…

Më Shumë

Gruaja e deputetit

Publikuar më 20/09/2011

Deputeti bisedon me gruan – E dashur grua, fillon biseden deputeti, me thuaj te verteten, a me ke tradhetuar ndonjehere? Me koke te ulur, gruaja i thote: – Realisht te…

Më Shumë

Gruaja tradhetare

Publikuar më 27/08/2011

Vjen Burri ne shtepi dhe pasi shikon grun gysem te zhveshur, cuditet dhe shkon te nderrohet ne dhomen e tij. Kur hap dollapin per te gjetur rrobat e shtepise shikon…

Më Shumë

Gruaja

Publikuar më 10/11/2010

Gruaja në kujdesin intensiv në spital. Del mjeku jashtë dhe i thotë burrit të saj: Shiko gruaja juaj nuk duket edhe aq mirë. E di valla doktor, por kryesorja gatuan…

Më Shumë

Gruaja dhe Taksia

Publikuar më 26/04/2010

Një ditë një grua do të udhëtonte për diku por nuk kishte vendosur me cfare do të udhëtonte me taxi apo me autobus. Nëse marr një taksi thoshte ajo ka…

Më Shumë