Tag

Djali

Mjekimi

Publikuar më 10/07/2014

Një grua po i ankohej mjekut: – Djali im është mjaft i sëmurë. Ka dhimbje të forta në bark. – Çfarë ka ngrënë? – Fiq, por më duket se ishin…

Më Shumë

Fati i djalit

Publikuar më 10/06/2014

Burrë e grua me djalin e tyre shkojnë tek një fallxhore për të parashikur fatin e djalit të tyre. – Do të lëmë në dysheme një shishe uiski, një kartmonedhë…

Më Shumë

Djali 5-vjecar

Publikuar më 01/10/2011

– Babi, cfare eshte korrupsioni? Babi:- Ik te keqen babi se je i vogel dhe nuk kupton nga keto gjera ti. Djali: – Te lutem, ma shpjego thjeshte e thjeshte…

Më Shumë

Djali, xhaja dhe ferrari

Publikuar më 05/08/2011

Nje djale i ri mori nje ferrari dhe me vete merr nje xhaje te vjeter te moshesh 80. Nisen kta te dy me makine. Arrin kilometrazhi me 120 edhe cuni…

Më Shumë

Djali vogel

Publikuar më 13/05/2010

Nje djale i vogel pyet te emen: -Mami,kush ma ka dhene inteligjencen mua ti apo babi?? -Me siguri yt ate,sepse un e kam akoma timen…

Më Shumë