Shishja e rakise

Publikuar më 03/09/2016

– Kur e ndjej qe po me afron gripi vishem trashe rri ne shpi dhe marr prane vetes nje shishe raki.Pas nje ore gjithcka ka mbaruar.

– Cili gripi? – pyeti tjetri.

– Jo mo cne, shishja e rakise!

Të ngjashme

Ska komente

Komento