Pse malazezi ka mbetur dembel?

Publikuar më 16/10/2011

Pse malazezi ka mbetur dembel? Sepse nje dite e ka ndalur ne rruge boshnjaku dhe ka filluar t’i spjegoje dicka!

Të ngjashme

Ska komente

Komento