I dehuri dhe bandera

Publikuar më 08/06/2016

Ni i pite drras tu shku te shpija nalet e i thot ni personi:
“M’fal, a po m’tregon sa shenja i ko n’ftyre?”
Ai e kqyr mire edhe i thote:
“5.”
Pijaneci:
“Eh mire, edhe 3 bandera mrrijta n’shpi.”

Të ngjashme

Ska komente

Komento