Histori e dhimbshme

Publikuar më 03/04/2017

Ajo uli koken dhe vazhdoi rrugen.
– Prit – i tha ai.
Ajo u kthye dhe i buzeqeshi.
Ai i tha:
– Mos ik pa kuponin tatimor.

Të ngjashme

Ska komente

Komento