Gruaja

Publikuar më 10/11/2010

Gruaja në kujdesin intensiv në spital. Del mjeku jashtë dhe i thotë burrit të saj:
Shiko gruaja juaj nuk duket edhe aq mirë.
E di valla doktor, por kryesorja gatuan mirë edhe kujdeset mirë për fëmijët.

Të ngjashme

Ska komente

Komento