Gruaja ime

Publikuar më 23/03/2017

Anija ndalon ne nje port dhe te gjithe marinaret vershojne ne toke me perjashtim te njerit. Kapiteni e pyet:

– Po ti, ske nje grua ne kete port?

– Kam, si skam, por eshte gruaja ime.

Të ngjashme

Ska komente

Komento