Eskursion ne Gjermani

Publikuar më 13/03/2017

-Kete vit nxenes te dashur do shkojme per Eskursion ne Gjermani.
-Po pse ne Gjermani o zysh?
-Sepse gjysma e tjeter e klases ndodhet aty dhe themi qe ti bejme nje surprize!

Të ngjashme

Ska komente

Komento