Category

Meshkujt

Pa gjume

Publikuar më 18/01/2016

Që kur jam divorcuar nuk po e bëj më gjumin rehat! – Pse, aq shumë të mungon? – Jo mor burrë, por më mori krevatin plehra……

Më Shumë

Pikniku përfekt

Publikuar më 01/04/2015

Disa shokë vendosën që të dielën të shkonin në piknik. Sejcili do të sillte diçka me vete, që të kalonin sa më mirë. – Unë po sjell rakinë, – thotë…

Më Shumë

Këshillat e shokut

Publikuar më 27/03/2015

Një burrë i sapo martuar nuk kishte bërë seks më parë, pra ishte i virgjër. Nuk dinte çfarë të bënte dhe i turpëruar merr një shokun e tij në telefon.…

Më Shumë

Te shtëpia e Benit

Publikuar më 24/11/2014

Beno pse ja ke vu emrin edhe vajzës si të gruas? Kur ja pret ky shoku : – Mira , o Mira ..ma sill një birrë.. Kur për pak sekonda…

Më Shumë

Biseda për fëmijët

Publikuar më 30/10/2014

Dy shoqe takohen me njëra-tjetrën dhe njëra, tepër entuziaste i thotë tjetrës: – Ua, më në fund, pas tre vitesh që jemi bashkë, Gimi më foli për fëmijë! – Me…

Më Shumë

Bisedë midis dy miqve

Publikuar më 19/10/2014

“Jam i shqetësuar, sepse ime shoqe kalon mbrëmjet nga një bar te tjetri…”, hidhet njëri. “Mos ka vesin e keq që pi shumë?”, e pyet tjetri. “Jo, jo…Ka vesin që…

Më Shumë

Tatuazhet

Publikuar më 18/08/2014

Një grua ka si tatuazh mbi gjinjtë fytyrat e dy dashnorëve të saj të parë. Natën e dasmës i shoqi e merr ketë fakt me filozofi: – Po mendoi, pas…

Më Shumë

A jemi prap miq?

Publikuar më 14/08/2014

Dy shoke po benin muhabet e po pinin nga nje gote. Hidhet njeri dhe thote: – Ej, nese une shkoj me gruan tende, cfare lidhje do te kishim? Kuneter? Krushq?…

Më Shumë