Category

Bjondinat

Ka disa lloje te qeshurash

Publikuar më 26/03/2017

1. E qeshura zyrtare – haha ! 2. E qeshura si skuth – hihihihihi… 3. E qeshura si femer ose ironike – hehehe 4. E qeshura si kalé mollash –…

Më Shumë

Këmisha e natës

Publikuar më 25/03/2017

-Vjen plaku në shtëpi dhe e gjen plakën e tij lakurq duke u endur nëpër shtëpi. -pse po hec napër shti lakuriq, -kjo është këmisha ime e re e natës…

Më Shumë

Tjeta ,si je?

Publikuar më 13/03/2017

Nje burre priste gruan qe po kthehej nga shtepia e nenes.Me ne fund ajo erdhi: -Tjeta ,si je?-i thote burri. -Booo,sa ftohte me pret!-i thote ajo.-Pa shiko ate burrrin se…

Më Shumë

Kali do të doja

Publikuar më 20/01/2017

E pyet Hasa Hysën – Po të kishe lindur edhe një herë qka kishe patur dëshirë të bëhesh ? – Kali. – E po nuk bën dy herë njësoj.

Më Shumë

Edhe një shansë!!!

Publikuar më 12/01/2017

U mblodhën bjondinat dhe protestonin pasi njerezit talleshin me to (me barcaleta). Kalon një burrë dhe thot : “Do ju pyes një pyetje, nëse e gjeni jeni të mëncura, nëse…

Më Shumë

Bjodina me bmw x5

Publikuar më 12/01/2017

Ka qen nje bjonde me bmw x5 dhe e ndalon polici dhe i thot bjondes ju lutem dokomuntat dhe bjondja ja ben por skam dokumenta me veti. Dhe ja kthen…

Më Shumë

3 kafe

Publikuar më 12/01/2017

Si e porosit bjondina nje kafe te meseme? I porosit 3 kafe dhe e pin te mesit.

Më Shumë